Yol Tarifi Alın

Kurumsal

Rönesans Holding’in temeli Rönesans İnşaat ile 1993 yılında Rusya St.Petersburg’da atıldı. Rönesans bugün ana müteahhit ve yatırımcı olarak 20’den fazla ülkede alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, karma yapılar, ağır sanayi tesisleri (çimento fabrikaları, petro-kimya tesisleri vb.), altyapı tesisleri (havaalanları, marinalar vb.), hafif üretim tesisleri, kimyasal ve ilaç üretim tesisleri, yiyecek ve içecek işleme tesisleri, araba ve makine fabrikaları, devlet binaları ve enerji santralleri, hastaneler ve okullar inşa etmektedir.

Rusya, Türkiye, Türkmenistan, Kazakistan, Cezayir, Polonya, Hollanda, Beyaz Rusya, Almanya, Nijerya, İsviçre, Avusturya, Irak, Katar, Libya, Finlandiya, Belçika, Japonya, Mozambik, Sri Lanka, Lüksemburg, Gabon, Curocao ve St. Lucia'da faaliyetlerini sürdüren Rönesans, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu, Afrika ve Avrupa ülkelerinde, yeni projelere imza atmayı hedefliyor. Rönesans, 2001 yılında Rusya St. Petersburg’da başladığı gayrimenkul yatırımlarını 2006 yılında tek çatı altında toplayarak Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş’yi kurdu. Rönesans Gayrimenkul, Rönesans İnşaat ile uyum içinde çalışarak Türkiye ve Rusya'da çoğunlukla ticari gayrimenkul projelerini geliştirmekte ve yatırım yapmaktadır. Türkiye'de Alışveriş Merkezi inşaat ve işletmesine 2004'de başlayan Rönesans, hali hazırda İstanbul'da Optimum Outlet, Kozzy, Hilltown, Maltepe Piazza, Maltepe Park; Ankara’da Optimum Outlet, İzmir ve Adana'da Optimum, Samsun, Kahramanmaraş ve Şanlıurfa’da Piazza AVM’lerinin yatırımcısı ve ortağıdır.

2007 yılında enerji sektörüne giriş yapan grup, bu amaçla kurduğu Rönesans Enerji Üretim A.Ş. ile yenilenebilir enerji projelerine yatırım yapmaya başlamıştır. Rönesans Enerji Üretim A.Ş.'nin şu anda faaliyette olan 166 MW gücünde 6 adet hidroelektrik santrali bulunmaktadır. 8,55 MW kurulu gücündeki Doğan HES ve Hakkari Çukurca’da bulunan 760 MW kurulu güce sahip Doğanlı-Çukurca HES projelerinin lisans çalışmaları devam etmekte olup, en kısa zamanda inşaatlarına başlanması hedeflenmektedir. Ayrıca toplam 600 MW kurulu güce sahip bir doğalgaz çevrim santrali de geliştirme aşamasındadır.

2008 yılında Rönesans İnşaat, Rönesans Gayrimenkul ve Rönesans Enerji, yeniden yapılanma çalışması kapsamında Rönesans Holding A.Ş. çatısı altında toplanmıştır. İnşaat alanında dünyanın en büyük müteahhitlik şirketleri arasında ilk 100'ün içinde yer alan Rönesans İnşaat, ENR'nin (Engineering News Record) 2018 yılında yayınladığı 250 En Büyük Uluslararası Müteahhitler Listesi'nde dünyanın en büyük 36., Avrupa’nın ise 9. inşaat şirketidir. Rönesans Holding’in sıra dışı başarı öyküsünün ardında yatan temel unsur; uluslararası know how, doğruluk, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeksizin koruduğu kurumsal itibarıdır.

Genel merkezi Ankara’da olan Rönesans Holding, 60 binden fazla çalışanıyla inşaat, gayrimenkul ve enerji alanında Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biridir.

10 Ekim 2013 tarihinde Şanlıurfa’nın en büyük alışveriş ve yaşam merkezi olarak hizmete açılan Piazza Şanlıurfa’nın en büyük alışveriş merkezi olmuştur. Piazza sosyal ve ekonomik anlamda bölgenin kalkınmasında önemli rol oynarken, bölgede özel bir sosyal yasam alanı oluşturmuştur. Alışveriş merkezi konseptinin giderek değiştiği günümüzde uygun alışveriş olanakları sunması yanında, çok seçenekli yasam alanı da yaratma amacıyla yola çıkan Piazza, diğer alışveriş merkezlerinden tarzıyla sıyrılıp Şanlıurfa'da bir ilk olan 1.500 m2'lik eğlence kompleksiyle de bir adım önde olmayı başarmıştır.

Modern mimarisi, alternatif ve geniş alışveriş seçenekleri ile, dünya mutfaklarından tatların sunulduğu 22 cafe-restoranlık yiyecek-içecek alanlarını bir arada bulunduran Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, farklılığını ortaya koymaktadır.

Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi Dünyayı ayağınıza getirdik sloganıyla, güvenli, kaliteli ve geniş yelpazesi olan bir alışveriş ortamı sunarak müşterilerin sürekli ziyaret ettikleri bir yasam alanı haline gelmiştir. Hafta içi 25.000 kişiyi, Cumartesi ve Pazar günleri ise 75.000 kişiyi ağırlamaktadır. Ön cephesi tarihi İpekyolu’na tasarlanan binaya, İpekyolu cephesinden 1, Balıklıgöl cephesinden 1, Hilton Otel cephesinden 1 giriş olmak üzere 3 ana kapıdan yaya girişi, 2 noktadan otopark girişiyle birlikte toplam 5 noktadan giriş bulunmaktadır.

Piazza, Cinemaximum, Media Markt, 5M Migros, W Collection, Vakko Butik, LC Waikiki, Defacto, Koton, Tekin Acar, Deichmann, Starbucks gibi 152 ulusal ve uluslararası mağaza ile yılın 365 günü keyifli alışveriş imkânı sunmaktadır.

Piazza, yerli ve yabancı pek çok markayı bünyesinde bulunduran food court alanında, ziyaretçilerine dünya mutfaklarından seçme lezzetler sunmaktadır.

Şehir merkezinde yer almasıyla tüm Şanlıurfalıların kolaylıkla ulaşım sağladığı Piazza böylelikle her bölgeden geniş bir müşteri profiline sahiptir.

Günümüzde alışveriş merkezlerinin ziyaretçilerine alışveriş olanaklarının yanında bir yaşam alanı sunuyor olması gerektiği fikri ile yola çıkan Piazza, ziyaretçilerinin rahatı ve keyifli vakit geçirmesi için; mağaza karmasından, etkinliklere kadar detaylara önem veren bir anlayış ile ziyaretçilerini karşılamaktadır.

RÖNESANS YÖNETİM A.Ş.;

EĞİTİMLİ VE UZMAN KADROSUYLA, KALİTELİ HİZMETİN ZORUNLULUĞU VE DEVAMLILIĞINI ŞİRKETİN DEĞİŞMEZ İLKESİ OLARAK GÖRÜP, KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN GEREKLİLİĞİNE İNANARAK, GÜVENİLİR HİZMET VERMEK, MÜŞTERİ MÜLKİYETİNE VE TOPLUMA SAYGILI OLMAYI AMAÇ EDİNEREK SÜREKLİ GELİŞİME AÇIK BİR ANLAYIŞLA SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ OLMAYI AMAÇ EDİNMİŞTİR.

Rönesans Yönetim A.Ş.
Yeniden Kiralama Departmanı
0216 430 60 00

Çalışanların görevlerini özveri ve bağlılıkla kendilerinden beklenenin üstünde bir performans ile yerine getirmeleri, Rönesans Holding'in başarısını şekillendirmektedir.

Rönesans Holding, sürdürülebilir başarısını ve rekabet gücünü çalışanlarının tecrübesine ve çeşitliliğine borçludur. Farklı eğitimsel ve mesleki geçmişten gelen cinsiyet ve etnik olarak çeşitliliğe sahip Rönesans çalışanları; deneyimleri, yetkinlikleri, fikirleri ve bireysel özellikleriyle, müşterilere kolayca farklı bakış açıları sunabilmektedir.

İnsan Kaynakları Departmanı / Ankara

Tel: +90 312 441 31 41
E-Posta: kariyer@ronesans.com

Açık Pozisyonlar ve Özgeçmiş Oluşturma:

TIKLAYINIZ

TIKLAYINIZ