Astroloji Genel

Ağustos 2016 Burç Yorumları

29 Temmuz 2016
burç

Yazın son ayında burçları neler bekliyor gelin beraber inceleyelim.

shutterstock_268915826-21Koç Burcu:

Maddi durumunda iyileşme yaşıyor. Aile ve iş alanınızda güzel gelişmeler söz konusu. Meslek hayatınızdaki başarınız yakınlarınız tarafından takdir ediliyor. Bununla birlikte başarınızdan rahatsız olan rakipleriniz artıyor. Ağustos ayı ortasından itibaren uzun kısa seyahatler yapabilirsiniz. Ailevi bir takım sorunlar halledilmeye çalışılıyor. Kardeşler arası geçimsizlik yaşanabilir. Parasal konularla ilgili paylaşım gerektiren durumlar sizi en yakınlarınızla karşı karşıya getirebilir. Ancak sonucunda anlaşma sağlanacak güzel gelişmelerle yüzünüz gülüyor.

Aşk hayatına duygusallık hakim. Partnerinizle aranızdaki bağ kuvvetli. Bazı tartışmalar birbirinize olan aşırı sevginizden kaynaklanıyor. Ay sonunda yaşanacak dolunay zamanı sizi özel yaşamınız konusunda zorlayabilir. Aranıza mesafe girebilir. Ailenizle ilgili konuları iyileştirmek için çıkar yolları arayacağınız bir dönemdesiniz. Tutkularınızın heyecana dönüşeceği bu zaman diliminde dengeniz bozulabilir. İletişiminizi güçlendirmeyi deneyin. Daha anlaşılır olmak için sükunetinizi koruyun. Kendinizi ifade edebildiğiniz derecede olaylara daha hakimsiniz. Bekar koçlar için heyecanlı ilişkiler kapıda. İniş-çıkışları bol olan, duygu karmaşası yaşayacağınız uzun soluklu bir ilişkiye başlayabilirsiniz. İletişimde zorlanacağınız Ağustos ayında özel hayatınız konusunda dikkatli adım atmaya bakın.

Sağlık alanında sinirsel rahatsızlıklar yaşayabilir. Öfke patlamaları, sinir krizleri, baş ağrıları ve yorgunluk karşısında çaresiz kalabilirsiniz. Güzel zamanların çoğunlukta olacağı bu ay, strese girmekten kaçının. İşinizden arta kalan zamanlarda hobiler edinin ve bol bol sosyalleşin. Spor yapmak ta size iyi gelecektir. Bunun yanında beslenmenizi de önemsemelisiniz. Belirli fikir ayrılıklarında karşınızdakini ikna etmeye çalışmak yerine, zamana bırakmayı deneyin. Enerjinizi doğru yönde kullandığınız durumda yaşamınızdaki her şey daha güzel olacak. Ay sonuna doğru ailevi tüm meseleler halloluyor. Aşk evinizde huzur hakimiyet sağlıyor.

shutterstock_269828831Boğa burcu:

Ağustos 2016 sağlık sorunları olan Boğa Burçlarının yüzünü güldürüyor. Bunun yanında üzerinizdeki güçlü enerji ile işinize daha fazla hakimsiniz. Maddi olanaklarınız artarken refah seviyeniz yükseliyor. Size diş bileyen insanların vermek istediği zararlardan etkilenmiyorsunuz. Oldukça verimli olan bu dönemde planlarınızı gerçekleştirme fırsatı buluyorsunuz. Yatırım fırsatlarını iyi değerlendirebileceğiniz oluşumlarla karşı karşıyasınız. Hiç beklemediğiniz miras yoluyla gelebilecek bir para söz konusu. Alacaklarınızı büyük oranda tahsil edeceğiniz Ağustos ayında ödemelerinizi tümüyle kapatabilirsiniz.

Boğa Burcu aşk hayatındaki sıkıntıları geride bırakıyor. Özel hayatınızda yakın zamanda yaşadığınız sorunların etkisini üzerinizden atıyorsunuz. Her şey yavaş yavaş yoluna giriyor. Ayrılığın eşiğinde olan boğalar ilişkisine son verip yeni yaşamına merhaba diyecek. İlişkileri iyi olan boğalar eşleriyle aşkın zirvesine çıkıyor. Bekar boğa burçları ise karşılarına çıkan ciddi aşk fırsatlarını değerlendirmeye alıyorlar. Yeni ve uzun soluklu bir aşka adım atabilirsiniz. Boğa burçları ay sonunda yaşanacak olan dolunay zamanına dikkat etmeliler. Bu dönem sizler için oldukça zor. Hassasiyetiniz artıyor ve duygusal yönünüz ağır basıyor. Duygularınız devreye girdiği andan itibaren mantığınızı kaybediyorsunuz. Hataları en aza indirgemek için dengenizi korumalısınız.

Sağlık açısından gayet iyi durumda. Hasta olan boğalar iyileşme sürecine ilerliyor. İradeniz ve sabrınız çok iyi. Enerjiniz son derece yüksek. Sağlık sorunlarınızı daha hızlı atlatabilmek için moralinizi yüksek tutmalısınız. Bu nedenle çevrenizdeki olumsuzlukları kendinizden uzaklaştırın. Mümkün olduğu kadar açık havada dolaşın. Size iyi gelecek şeyler okuyun. Sevdiğiniz insanlarla bir arada aktiviteler gerçekleştirin. Çocuğu olan boğalar çocukları vakit geçirip zamanı daha eğlenceli hale getirebilir. Ay ortasından itibaren her şeyin daha iyiye gideceği Ağustos’ta güzel günler sizleri bekliyor.

shutterstock_269241629İkizler burcu:

Ağustos 2016 itibariyle finansal durumunda iyileşme yaşıyor. Kariyeriniz hakkındaki net kararlarınız olumlu gelişmelere neden oluyor. Maddi kazanımınız artarken şansınız da yükseliyor. Yoğun iş temposu nedeniyle stresli ve karmaşık günler geçirebilirsiniz. Özel yaşamınızı ve sosyal ilişkilerinizi de zaman zaman etkileyecek olan iş hayatınız iletişiminizi artırıyor. Partneri olanlar, partnerinin desteğini üzerilerinden hissedecekler. Bekar ikizler bu dönemde ilişki ihtiyacı duyuyorlar. Size gereken aşk ay sonu ile birlikte karşınıza çıkıyor. Kalıcı ve uzun soluklu bir beraberliğe başlayabilirsiniz.

Aşk hayatında duygusallık hakim. Mantığınızı kaybettiğiniz bu noktada derin duygular hissetmek istiyorsunuz. Ay sonu gerçekleşecek olan dolunayla birlikte aşk hakkındaki kararlarınız netleşiyor. Bekar ikizler sosyal çevrenin genişlemesiyle birlikte farklı insanlarla tanışma fırsatı buluyor. Ağustos ayı başlarında kiminle yeni bir ilişkiye başlayacağınız konusunda kararsız kalabilirsiniz. Yani tanışacağınız karşı cins yaş olarak sizden ufak veya büyük olabilir. İlişkisi olan ikizler genel anlamda mutlu zamanlar geçiriyor. Strese girdiğiniz zamanlarda dengesiz davranışlarınızla partnerinizi üzebilirsiniz. Zaman zaman çözümsüz olmayan ufak tartışmalar yaşanabilir.

Sağlığı bakımından iyileşiyor. Bu dönemde gerek fiziksel gerekse ruhsal yorgunluk oluşturan durumlardan uzaklaşmalısınız. Yaşantınızı olduğu gibi kabul etmeniz lehinize olacaktır. Sağlığınızın bozulması istemiyorsanız beslenmenizi ihmal etmemelisiniz. Özellikle gece uykunuzu önemsemelisiniz. Sporu bir yapıp bir bırakmanız sizi olumsuz etkileyebilir. Düzenli spor yapmaya özen gösterin. Yorgunluğunuzu ve üzerinizdeki olumsuz etkileri atmak için mümkünse kısa bir tatile çıkın. Ay ortasında aile büyüklerinizden birinin sağlık sorunları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Geçici olan bu sağlık sorunu sizi bir hayli üzeceğe benziyor. Gelip geçici bu süreçte kendinizi üzmemeye çalışın.

shutterstock_269516591Yengeç burcu:

Meslek ağırlıklı ilerliyor. Kariyerinizle ilgili gerçekleştirmek istediğiniz önemli projeleriniz var. Planlarınızı hayata geçirirken ufak ayrıntıları gözden kaçırmamalısınız. Ağustos ayı Yengeç Burcu başarısı gözle görülür şekilde artıyor. Minik aksaklıklar sizi yıldırmasın. Yatırım noktasında acele etmeyin. Bu konuda alacağınız kararları zamana yayın. Doğru yatırımla işlerinizi kısa sürede ikiye katlamanız söz konusu. Bazı işlerde kar yaptığınızı sanıp aslında hiç te öyle olmadığını görebilirsiniz. Bu durum tecrübe bakımından gelişiminize katkı sağlayacaktır. 2016 Ağustos Yeni Ay ile birlikte aydınlanma yaşıyorsunuz. Bunun iş hayatınıza olumlu katkıları söz konusu.

Aşk hayatı oldukça keyifli. Birlikteliği olmayan ikizler burcu karşı cinsin ilgisini üzerinde toplamayı başarıyor. Bu ilgi sizin aşk tercihlerinizi farklı şekilde etkileyebilir. Özel hayatınızda aceleci davranmanız, alacağınız kararlarda yanlışa düşmenize sebep olabilir. Heyecan dolu yakınlaşmalar ve iletişimler mevcut. Ağustos ayı sonlarına doğru yalnızlığınız son buluyor. Evli ve ilişkisi olan ikizler, birlikteliklerini daha iyiye götürme yolları arıyorlar. Çevrenizin büyük oranda etkisini hissediyor, bundan rahatsız oluyorsunuz. İlişkiniz konusunda ne yapmanız gerektiğinin söylenmesi hoşunuza gitmiyor. Aklınızı karıştırmalarına izin vermeyin. Doğru kararlar alabilmek için yalnız kalın ve iç sesinizi dinleyin.

Sağlık bakımından iyi durumda. Zihnen yorgun düşebileceğiniz zamanlar olabilir. Beden sağlığınız genel olarak yerinde. Uykusuz kaldığınız günler baş ağrısı çekebilirsiniz. Bu ay ilişkileriniz nedeniyle duygusallaşabilirsiniz. Bu durumun sağlığınızı etkilemesine izin vermemelisiniz. Baş gösteren sorunların içine dahil olmayın. Kendinize zaman ayırın ve hobiler edinin. Film izleyebilir, spor yapabilirsiniz. Bir şeyler okumak ta size iyi gelecektir. Yengeç burcu Ağustos ayı itibariyle bilim ve teknoloji konularına daha fazla önem veriyor. İşinizle ilgili gelişmeleri yakından takip ediyorsunuz. Ağustos ayı iş, aşk ve sağlıkla ilgili tüm konulara siz yön vereceksiniz.

shutterstock_269829380Aslan burcu:

İş hayatında çalışmalarının karşılığını alıyor. İşinize yaptığınız her tür yatırımın size geri dönüşü hayatınıza olumlu şekilde yansıyor. Yaşamınızda değişen birçok şey yanında size faydalı olabilecek yeni insanlarla tanışıyorsunuz. Ağustos 2016 aslan burcuna çok iyi geliyor. Değerlendirmeye alacağınız fırsatlar bir hayli fazla. İş arayan aslanlar istedikleri şartların bulunduğu iş hayatına kavuşuyorlar. İnanmak sizin için her şey demek. İnandığınız zaman üstesinden gelemeyeceğiniz şey yok. Sorumluluklarınızın farkındasınız ve isteklisiniz. 2016 Ağustos aslan burcu iletişim konusunda üstün seviyede. İkna kabiliyetiniz son derece yüksek. Kariyerinize en faydalı olabileceğiniz dönemdesiniz. İyi değerlendirmenizi dileriz.

Aşk ve özel hayatı yüz güldüren gelişmelerle ilerliyor. Bu ay aslanların arkadaşlık ve dostlukları pekişiyor. Yakın zamanda atlattığınız zor günlerde yanınızda olanlar insanların gerçek dostlarınız olduğu kararına vardınız. Aslan burcu aşk Ağustos 2016’da canlı ve duygusal. Kendinize olan güveniniz geri geldi. Bu partneri olan aslan burçları için daha fazla geçerli. Çekiciliğinizi ve tüm yeteneklerinizi kullanacağınız bir dönemdesiniz. Partneriniz sizi her açıdan fark ediyor. Bununla birlikte gözler de üzerinizde. Gereksiz kıskançlıklara sebebiyet vermemek için tedbirli davranıyorsunuz. Özel hayatınıza adeta duvar örüyorsunuz. Dış etkenlerin ve mutluluğunuzu çekemeyenlerin artık bir anlamı kalmadı sizin için. Dostunuzu düşmanınızı ayırdınız ve huzuru buldunuz diyebiliriz.

Sağlık durumu iyi görünüyor. Ancak ihmal etmeniz durumunda sorunların ba gösterebileceğini hatırlatalım. Özellikle astım, bronşit gibi solunum yolu rahatsızlığı olanlar tedbirli olmalılar. Bununla birlikte mide ve sırt bölümünüz de hassas. Beslenme alışkanlığınızı gözden geçirmelisiniz. Sırt ağrısı çekenler bilgisayar başında kalma sürelerini azaltmalılar. Astım rahatsızlığı olan aslanlar bol bol su içerek etkileri azaltabilirler. Uyku düzeniniz de sağlığınız için son derece önemli.

shutterstock_270170114Başak burcu:

İş hayatına ailesi de dahil oluyor. Önemli dönüm noktalarının yaşanabileceği bir sürece giriyorsunuz. Kariyerinizde son derece başarılısınız. Ancak işinize dahil olanlar ve dış müdahaleler size zarar verebilir. Sapla samanı ayırmakta bazen zorlanabilirsiniz. Doğru bildikleriniz yanlış çıkabilir. Geçmişinizin peşini bırakamıyorsunuz. Sürekli yaptığınız hatalar geliyor gözünüzün önüne. Tam başarıya ulaşmak için geçmişi dünde bırakmalısınız. Şu dönemde insanların size olan güveni tam. Çalışmalarınızı ilerletebilmek için bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Fikirlerine değer verdiğiniz insanların fikirlerini almayı ihmal etmiyorsunuz. Önemli adımlar atmadan önce şartlarınızı iyi değerlendirmelisiniz. Ağustos 2016 başak burcu iş hayatı büyük şans içeriyor.

Aşk hayatında hareketlilik hakim. Bu ay içinde uzun zamandır beklediğiniz aşk veya sonuçla mutlu oluyorsunuz. Beraberliği olanlar daha iyi günlere adım atıyorlar. Birlikteliği olmayanlar ciddi bir beraberliğe ilerleyebilirler. Bazı sorunların ve tartışmaların da yaşanabileceği bu dönemde tedbiri elden bırakmamalısınız. Çevrenizde güvendiğiniz insanlar tarafından hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Olur olmadık kişilerin ağzına laf vermemeye dikkat edin. Başak burcu Ağustos ayı itibariyle hisleri yanında mantığını da kullanıyor. Özel hayatınız konusunda ani gelişen durumlara hazırlıklı olun. Partneri olanlar sürprizlerle karşı karşıya kalabilirler. Bekar başaklar eski aşklardan biriyle yeniden deneme girişiminde bulunabilirler. Aşk konusunda kafanız biraz karışık gibi, dikkatli davranın ve hata yapmamaya çalışın.

Sağlık alanında hassas görünüyor. Sinir sistemi hastalıkları sizin en büyük sorunlarınızdan. Enerjinizi doğru kullanamadığınız günlerde yoğun ağrılar ve halsizlik yaşayabilirsiniz. Takıntılarınız sizin en büyük düşmanınız. Ruhunuza verdiğiniz hasar bedeninize yansıyor. Tansiyon ve şeker hastası başaklar özellikle dikkat etmeli. Karmaşık ortamlarda kalmayın. Mümkün olduğu kadar sakin olun.

shutterstock_269674943Terazi burcu:

İş hayatında temkinli olmalı. Kariyeriniz konusunda bazı şeylerin gizli kalmasında fayda var. Plan ve projelerinizi hayata geçirirken sakin olmayı tercih edeceksiniz. Hata yapma olasılığınız en az seviyede diyebiliriz. Bu ay yapacağınız her işte az da olsa kazanç elde ediyorsunuz. İş değiştirmek isteyenler içinde önemli fırsatlar söz konusu. İşsiz teraziler Ağustos ayı bitmeden istedikleri işe başlayabilecekler. Bu ay aklınızdakileri hayata geçirme konusunda başarılısınız. Kendinize olan güveniniz tam. Yerinde olan cesaretinizle atılacağınız işler konusunda bir uyarıda bulunmakta fayda var. Ortak işlere çok güvenmeyin. Maddi kazançlarınız yüksek ama kayıplar da yaşayabilirsiniz.

Aşk hayatı güçlü şekilde devam ediyor. Bu ay içinde hemen hemen her gün keyiflisiniz. Aşk konusunda önünüze çıkacak olan fırsatlar oldukça fazla. Bu da kafanızın karışmasına sebep olabilir. Durum değerlendirmesi yapmadan yeni ilişkilere başlamamanızı tavsiye ederiz. Aşk konusunda çok net kararlarınız yok. Bu da karşı cinse güvensizlik veriyor. Beklentilerinizin karşılığını tam olarak alamayışınız ilişkilerinizin kısa sürmesine neden oluyor. Partnerinizle aranızda gelişen sorunlar karşısında ılımlısınız. Sizinle birlikte olanlar kolay vaz geçemiyorlar. Özellikle Ağustos ayı içinde yeni ilişkiye başlayan teraziler, uzun soluklu aşka doğru yol alabilirler. Bu dönemde sosyal çevreniz de hareketli. Dostluklarınız sıcak ve samimi. Aşkın, sevginin en verimli olduğu dönemlerden birindesiniz.

Sağlığı normal seviyede ilerliyor. Sağlığınıza biraz daha özen gösterin. Sağlık kontrolü olanlar ihmal etmemeli. Sindirim sistemi rahatsızlıkları yaşayabileceğiniz günler söz konusu. Kilo sorunu yaşayan terazilere bir önerimiz var. Bu ay işiniz nedeniyle hareketli günler yaşıyorsunuz. Bunu fırsat bilerek size uygun bir diyete başlayabilirsiniz. Bunun yanında uykunuzu iyi uyuyun. Spor yapacak vakit bulamasanız bile esneme gerinme hareketlerini ihmal etmeden yapmanızı tavsiye ederiz. Bu dolaşımınız ve bağırsaklarınız için son derece faydalı.

shutterstock_269674949Akrep burcu:

İş hayatında kazanıyor. Ama nedense bu sizi pek tatmin etmiyor. Hırslısınız ve daima daha fazlaya odaklanıyorsunuz. Geçmişte kaybettiklerinizi fazlasıyla geri kazanacağınız dönemlerdesiniz. Bazı günler fazla yorulabilir, bıkabilirsiniz. İş hayatınızdaki bu azminiz sağlığınızı etkilemesin. Ortak yaptığınız işlerde kazancınız daha yüksek görünüyor. Ancak siz ortaklığa son vermek isteyebilirsiniz. Bu hali hazırda var olan kazancınızın bölünmesini istememenizden kaynaklanıyor. Şunu da aklınızdan çıkarmayın, ortak işlerinize son vermeniz kazancınızın düşmesine neden olabilir. Projelerinizi hayata geçirmek için çevrenizdeki iş bilir kişilere ihtiyaç duyabileceğinizi aklınızdan çıkarmayın.

Aşk hayatı zorluklarla karşı karşıya. Özellikle evli akrepler eşlerinin ilgisizliğinden yakınabilirler. İş hayatınızda son derece yüksek olan enerjiniz, konu özel hayata gelince düşüşe geçiyor. Partnerinizin sizinle aranızdaki sorunlara dair yapacağı konuşmaları dikkat almalısınız. Zira özel hayatınız konusunda geri dönüşü olmayan bir yola girebilirsiniz. Kuvvetli olan iletişiminizi aşk hayatınızda da gösterin. İlişkisi bitme noktasına gelen akrepler ay sonuna doğru bitirebilir. Bekar akrep burçları Ağustos ayında aşka dair kalıcı ilişkilere atılmıyor. Gelip geçici, farklı yakınlaşmalara yöneliyorsunuz. Yeni aşkların, heyecanların ve farklı duyguların bir arada yaşanabileceği bu ay akrep burçları için oldukça renkli geçeceğe benziyor.

Sağlığı iyi seyirde ilerliyor. Ancak yine de dikkatli olmalısınız. Sizin için hem güzel, hem stresli geçecek olan bu dönem enerji seviyeniz düşebilir. Bununla birlikte gerekli şekilde beslenmez ve uyumazsanız, belli başlı rahatsızlıklar baş gösterebilir. Özellikle duygularınızı kontrol altına almaya çalışın. Yoksa tansiyon ve şeker gibi sinirsel rahatsızlıklarla baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Kafanızda var olan olumsuz düşünce ve güvensizlikleri tekrarlamamaya gayret edin. Spora yönelin ve kişisel gelişiminizi olumlu yönde etkileyecek hobiler edinin.

shutterstock_270170621Yay burcu:

İş hayatı yüksek enerji ve tempoyla devam ediyor. Sosyal çevrenizin getirileri size fayda sağlıyor. İş arkadaşlarınızla çalışmalarınız uyum içinde. Birbirinizi motive ediyor, verimin artmasını sağlıyorsunuz. Daha önce birlikte ortak işler yaptığınız bazı şirket yöneticileri ile tekrar temasa geçmeniz söz konusu. Yüksek performansınız ve duruma getirdiğiniz üstün çözüm önerleriyle güç elinizde. Bu ay işleriniz konusunda karar alırken aceleci davranmayın. Yeni iş teklifleri ile ne yapacağınız konusunda şaşkınlığa düşebilirsiniz. Size tavsiyemiz yanınızdakileri yolunuzdakilere değişmemenizdir. Bunun yanında projelerinizi gizli tutmanızda fayda var.

Aşk hayatı aktif bir sürece giriyor. Sosyal hayatınız canlanıyor ve renkleniyor. Bu ay dış görünüme fazlasıyla önem veriyorsunuz. İlginizi çeken karşı cinse yaklaşmaktan çekinmeyeceksiniz. Çok fazla yakınlaşmanın olabileceği ay içerisinde aynı anda birden fazla ilişki yaşanması muhtemel. Özel hayatınız tamamıyla sizin elinizde. Özgürlüğünüzden ödün vermiyorsunuz. Cazibenizin artmasıyla birlikte daha da cüretkarsınız. Evlilik sürecinde ilerleyen yaylar bu süreci hızlandırabilirler. Evli yay burçlarının duygularını kontrol etmekte zorlanacağı zamanlar. Kıskançlıklar baş gösterebilir. Eşiniz sizden hak ettiği ilgiyi görmediğinden yakınabilir. Bekar yaylar aşk konusunda en şanslı oldukları aylardan birini yaşayacaklar.

Sağlığı dinamik ve enerjik. Fazla enerjinin de size zarar verebileceğini aklınızdan çıkarmayın. Ağustos ayı sonuna kadar hareketliliğiniz devam ederken uyku düzeninizi ve beslenmenizi ihmal edebilirsiniz. Yapacağınız yolculuklarla birlikte yorgun bitkin düşebilirsiniz. Bu önemli noktalara dikkat ederseniz sorunsuz geçireceğiniz bir ay sizleri bekliyor. Önemli hastalığı olan yaylar Ağustos ayı itibariyle daha iyi. Yaylar arasında rahatsızlıklarından tamamen kurtulanlar da söz konusu. Daha fazla şifa bulmak için düşüncelerinizi olumlu şekilde yönlendirmelisiniz. Bununla birlikte beslenme ve sporu ihmal etmeyin.

shutterstock_270170933Oğlak burcu:

İş hayatı ile ilgili konularda destekleniyor. Şansınız çok açık ve doğru insanlarla işbirliği yapıyorsunuz. Burcunuzun açısı yılın en iyi konumunda. Bu fırsatı hayatınızın her alanında iyi değerlendirmeye bakın. İletişim konusunda üstünsünüz. İkna kabiliyetiniz ve çizdiğiniz güven imajı işlerinizi çoğaltıyor. Çalışma arkadaşlarınızla uyumu yakalayacağınız bir ay. Yıl içerisinde herkesin karşısına çıkmayacak iş fırsatları elde ediyorsunuz. İşsiz ve iş arayan oğlaklar için harekete geçme zamanı. Maddi olanaklarınız genişliyor. Hiç ummadığınız zamanlarda elinize geçen parayla farklı yatırımlar yapabilirsiniz. Hepsinin yanında sevmediğiniz, sizi çileden çıkaran kişiyle muhatap olmak zorunda kalabilirsiniz. Güzel enerjinizi o insana harcamanız tamamen zaman kaybı olur. İstikametinizi değiştirmenizi ve yolunuza devam etmenizi tavsiye ederiz.

Aşk hayatı sosyal ortamla birlikte canlılık kazanıyor. İş hayatınızın aşk hayatınızla bir arada olacağı zamanlardasınız. Özellikle bekar oğlaklar için daha heyecanlı bir özel hayat söz konusu. İş arkadaşlarıyla yapılacak toplantılar, geziler, iş yemekleri ve organizasyonlar mevcut. Ortamlarda fazlasıyla dikkat çekeceksiniz. Güzel tepkiler alabileceğiniz gibi, fesat durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Evli oğlaklar eşleriyle birlikte geniş çaplı tatil planları yapıyor. Çevrenizde evliliğinizi kıskanan bazıları buna engel olmak için yolunuza taş koyabilir. Hayatınızda ailenizi üzecek gereksiz merhamet duygularına yer vermeyin. İlişkisinde sorun yaşayan oğlaklar, içinde bulundukları duruma göre hareket ediyorlar. Bazı oğlak burçları düzelmesi yönünde çabalarken, bazıları son noktayı koyuyor.

Sağlık bakımından dikkat etmesi gereken durumlarla karşı karşıya. Omurganızın hassasiyeti sizi zorlayabilir. Ani reflekslerden, öfke patlamalarından ve zorlayan hareketlerden kaçının. Sinir bozucu, gergin ortamlarda kalmayın. Sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin. Gevşemek ve rahatlamak için mutlaka egzersiz yapın.

shutterstock_270171239Kova burcu:

İş hayatı biraz durağan. Kafanız karışık. Odaklanma sorunu yaşıyorsunuz. Hedefinize doğru ilerlemek için harekete geçmelisiniz. Yaşananları değerlendirmeniz ve toparlanmanız uzun sürüyor. Bu da sizi kısmen zarara uğratıyor. İşlerini isteği gibi yoluna koyamayan kova burçları bu ay ortasında hayal ettikleri şeyi gerçekleştiriyorlar. Partneri olanlar çok büyük destek görüyor. Eşinizin desteğini de arkanıza alarak ilerliyorsunuz. Size güç veren tek şey bu diyebiliriz. Bekar kovalar aynı desteği aile büyüklerinden alıyorlar. Bu sakin dönemde birikimlerinizin erimesini istemiyorsanız acele etmelisiniz. Arayışlarınıza ara vermeyin. Ay sonuna doğru her şartta ve koşulda imkanlarınız iyileşiyor. İş konusunda en fazla faydalanacağınız yer sosyal çevre. Bu nedenle ilişkilerinizi kontrol altında tutmanızda fayda var.

Aşk hayatı iyileşme sürecine girdi. Yıpranan tüm duygularınız yenileniyor. Sert esen rüzgarları arkanıza aldınız. İstemediği halde ilişkisi bitmek zorunda kalan kovaların tekrar bir araya gelme çabaları var. Ve büyük ihtimalle bu gerçekleşiyor. Aşk hayatınızda uzun süre içinde herhangi bir gerileme görünmüyor. Aile ve çevre konuları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bu partnerinizin pek hoşuna giden bir etkileşim değil. Ancak birbirinize olan güven ve anlayış sonucu en olumsuz olayların bile yön değiştirmesini sağlıyorsunuz. Bunun yanında evli olanlar ve ayrılmak isteyenler de var. Yıllardır boşanmayı başaramayan kova burçlarına yakın zamanda bunun müjdesini verebiliriz. O zaman kadar sakinliğinizi korumaya devam etmelisiniz.

Sağlığı gayet iyi durumda. Bu ay içinde minik sakarlıklarınız dışında pek sorun görünmüyor. Uykunuzu alacak, bol bol dinlenme fırsatı bulacaksınız. Hem bedenen, hem ruhen çoğunlukla iyi hissedeceğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Rahatsızlığı olan kovalar bunu pek takmıyor gibiler. Moralle her şeyin üstesinden gelebileceğinize inanıyorsunuz ve öyle de oluyor.

shutterstock_270171536Balık burcu:

İş hayatı konumunda en şanslı burçlardan olmaya devam ediyor. Kariyerinizle ilgili planlı gidişatınız başarılı olmanızdaki en büyük sebep. Bu çerçevede etrafınızdaki insanları da özenle seçiyorsunuz. Şartların kötü gidişatı sizi etkilemiyor. Aynı inanç ve azimle yolunuza devam ediyorsunuz. Cesursa ataklarınız yakın çeveniz tarafından övgüyle konuşuluyor. Olumsuz düşüncelere kapıldığınız olmuyor değil. Ama bu durum uzun sürmüyor. Maddi imkanlarınız göz dolduruyor. Birikimleriniz artıyor. Yatırımlarınız konusunda karar vermekte zorlanabilirsiniz. Yanlış yapmamak için uzun süreli araştırmalar yapıyorsunuz. Çalışma hayatınız belli bir süre için aynı oranda seyrediyor. Bu durumu iyi değerlendirmeli durgun geçecek günleriniz için daha çok birikim yapmalısınız.

Aşk hayatı konumunda çevresi genişliyor. Genişleyen çevre koşulları nedeniyle aşk fırsatları da artıyor. Yeni yüzlerle tanışma imkanı buluyorsunuz. Yaşamınızın her alanı hareketli. Çekim kuvvetiniz yüksek. Görüntünüze son derece önem veriyorsunuz. Bu ay yeni imaj ve şekil denemelerine girişebilirsiniz. Karşı cinsin size karşı koyma oranı çok az. Bekar balıklar kuracakları yeni ilişkilerden büyük keyif alıyorlar. Yeni deneyimlere açıksınız ancak dikkatli olmanızda fayda var. Evli balıkların gözü eşlerinden başkasını görmüyor. Eşinizle aranızdaki bağ kuvvetleniyor. Desteğini sizden esirgemeyen partnerinize gereken karşılığı fazlasıyla veriyorsunuz. Akrabaların gereksiz düşünce ve davranışları sizi etkilemiyor. Onların inadına gitmekten hoşlanır şekilde tutumlar sergileyeceksiniz.

Sağlığı orta seviyede. Ufak tefek sağlık sorunlarıyla yüzleşebilirsiniz. Ancak bu sorunlar sizi pek zorlamıyor. İş ve sosyal hayat nedeniyle enerjiniz düşebilir. Doğru beslenememekten kaynaklanan kilo problemlerine kafayı takabilirsiniz. Spora zaman ayıramamak ta pek istediğiniz bir şey değil. Uykusuz kaldığınız günlerde kendinizi kötü hissederek strese girebilirsiniz. Bu nedenle balık burcu Ağustos ayı 2016 da doğru beslenmeli, iyi uyumalı ve spora zaman ayırmalı diyoruz.

Benzer Yazılar