Çocuk Eğlence

Son Dönemin Popüler Doğum günü Konseptleri

24 Haziran 2016
doğumgünü

Son dönemlerin yeni trendi, belli bir teması olan ve kişiye özel hazırlanan doğum günü partileri. Tabağından bardağına, karşılama panosundan Amerikan servislerine kadar tüm detayların resimli ve isimli olarak kişiye özel hazırlandığı temalar ile doğum günü partileri artık daha popüler ve özel.

Biz de sizler için son dönemlerin en popüler doğum günü temalarını belirleyerek güzel bir liste yaptık.

Çocuğunuzun doğum günü partisini planlamadan önce mutlaka bu listemize bir göz atın!

Karnaval

Açık hava doğum günü partileri için de ideal bir konsept olan Renkli Karnaval doğum günü partisi teması ile sirklerin büyülü dünyasını doğum günü partinize taşıyabilir, miniklerin bu renkli dünyada ne kadar eğlendiğini görebilirsiniz.

shutterstock_126605288

Minnie ve Mickey Mouse

Modası hiçbir zaman geçmeyecek çizgi karakterlerimiz, tüm sevimliliği ile doğum günü parti konseptlerinin de vazgeçilmezi.

Minnie kız çocuklarının, Mickey de erkek çocuklarının doğum günlerinde en çok tercih ettiği temaların başında geliyor.

Bu konseptlerin canlı ve enerjik renklerden oluşması, Mickey ve Minnie’nin sevimliliği ile birleşince; tüm çocukların ilgisini doğum gününde bu temalara çekiyor.

shutterstock_178470989

Lego

Lego, 7’den 70’e herkesin çocukluk oyunlarının bir parçası…

Çocukların zekâ gelişimi bakımından da önemli olan bu oyun, Lego adamları ile birlikte kişiye özel doğum günü konseptleri de çok sevildi ve bu sene birçok doğum gününün öne çıkan temalarından biri oldu.

shutterstock_192367328

Gökkuşağı

Böyle bir partiyi düzenlemek çok kolay. Renkli her tür dekoratif unsuru konsepte dahil edebilirsiniz.

shutterstock_167661776

Süper kahraman

Son yıllarda süper kahraman filmlerinin artmasıyla çocukların artık hepsi farklı bir süper kahramanı favori bellemiş durumda. Bir nevi kostüm partisi niteliğinde bir parti yapıp çocuğunuzu şaşırtabilirsiniz.

shutterstock_149813345Prenses

Kızınıza prensesler gibi bir doğum günü geçirtmek için prenses konseptli doğum gününden daha iyi bir tercih olamaz!

Çocuğunuz için hazırlayacağınız konsept doğum günü partisi için Piazza Avm Toyzz Shop mağazasındaki “Parti ve Özel Günler” bölümüne uğramayı unutmayın!

 

Benzer Yazılar